تخت نرد بازی بانوان

جدیدترین آدرس سایت : www.skyskin.ir
آدرس بعدی سایت : www.skyskin.ir
به مجله تخته نرد شش و بش خوش امدید

Takwarez News

darkhasti

بــه نــام خــــدا : رسانه اخلاقی و فرهنگی تک وارز در زمينه های موسيقي فیلم های اخلاقی و سریال فعاليت مي کند و هدف، توسعه فضای اینترنت در راستاء سالم و پاک بودن است و هیچ ارتباطی با سایتهای غیراخلاقی و مغایر با نظام جمهوری اسلامی ندارد و امیـــد است که به کمک شمــا کاربران عزیز این راه را ادامه دهیم ...

* بــرای مشـاهـده ی تعرفه هــای جدید تبلیغـات اینجــــا کلیک کنیـد
* تبليغـات و پخــش موزيک ( رایگـان ) : takwarez.design@gmail.com
* با دانلود آدرس یاب سایت همیشه ادرس جدید سایت را داشته باشید
* آدرس جدید و بدون محدودیت سایت تک وارز : www.takwarez.in

Sections Requests

darkhasti

با توجـه به درخواست های مکرر شما راجع به گذاشتن فیلم ها و موزیک های درخواستـــی کاربــران ، تصمیم گرفته شد که از این به بعد بخش کاملـی را به درخواست های شما اختصاص دهیم . حالا شما می توانید درخواست هـــای موزیک و فیلم خود را با ذکر نام به ما بسپاریـــد تا در کوتاه ترین زمــان ممکن در سایت قرار گیرند و تمام کاربران دانلود و از دیدن و شنیدنشان لذت ببرند ...
* لازم به ذکر است که وبسایت تک وارز اولین و بهترین ارائه دهنده این خدمت جدید به شما کــاربران عزیز می باشد که با گروه حرفه ای شروع به کار کــرده است و با این کار سعی دارد، از جستجــو بیهوده شما در سایت های گوناگون بکاهد .

 • 1 . شما می توانید حداکثر دو درخواست داشته باشید .
 • 2 . فیلم های درخواستی ، اخلاقی و خانوادگی باشند .
 • 3 . درخواست های سریال در صورت امکان گذاشته خواهند شد .
 • * در این بخش می توانید در مورد گذاشتن تبلیغات و همچنین مشکلات و پیشنهادات خود را در مورد سایت مطرح کنید .
 • * در ضمن تمام درخواست های شما هر هفته ، پنچ شنبه ها در سایت قرار خواهند گرفت .

قــوانیـــن این بخـــش

ایجـــــاد در خواست فیلــــم و مــوزیک
 • دانلود فیلم دزدان خیابان جردن

  تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۲

 • دانلود فیلم بغض

  تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲

 • دانلود فیلم من و زیبا

  تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲تخت نرد بازی بانوان

 

 backgammon turnering casino svenskar sverige norra cypern

در بین ایرانی ها و  در فرهنگ ما همیشه این ذهنیت بوده که تخته نرد بازی ای است برای آقایان و خانم ها بازیکنان نسبتا ضعیفی هستند . اما در طول تاریخ و از زمان ابداع نرد بازیکنان بزرگی در بین خانمها وجود داشته که ثابت میکند این بازی تنها  مختص به آقایان نبوده است. 

در تمدن بین النهرین که تخته نرد های باستانی در آنجا کشف شده تخته نرد بک بازی خانوادگی بوده و شاهان با همسران خود به این بازی میپرداخته اند.در مصر نیز بازی سنت رواج داشته که تندیسهایی از  سر زنان مصر باستان برای مهره استفاده میکردند . بعدها ملکه انگلیس الیزابت اول از زنان عاشق نرد بوده و این بازی رو همیشه برای سرگرمی و تفریح بازی میکرد. اگر به گذشته های نه چندان دور نیز مراجع کنیم میبینیم که زنان معروفی چون مدونا ، نیکول کیدمن  ، کتی وینسلت از زنان سرشناسی بوده اند که بازی نرد را با علاقه فراوان انجام میدادند . لوسیه بال از زنان دیگر معروف دنیای تخته نرد بود که با شاهزاده اوبالنسکی ، پدر تخته نرد مدرن جهان رابطه ی تنگاتنگی داشت . همچنین بعد از رواج تخته نرد در دههه هفتاد بانوان زیادی در مسابقات تخته نرد بازی کرده اند که مقامهای نسبتا خوبی را نیز به دست آورده اند . کتی اسکلماندر زنی بود که در مسابقات مونتکارلو که تز مسابقات فوق حرفه ای دنیای تخته نرد هست توانست در سال 2000 به دور نهایی مسابقات صعود کنه زنان آمریکایی امروزه در امریکا زنان زیادی در دنیای تخته نرد فعالیت میکنند که سرشناسترین آنها ماری هیکی است که از همیشه در مسابقات قهرمانی تخته نرد شرکت میکند و مقاله های آموزشی فراوانی از او  منتشر شده است و میتوان گفت یک استاد بزرگ واقعی در دنیای نرد است.همچنین بهترین و بزرگترین مسابقات داخلی آمریکا توسط زنان اداره میشود . کارول جو کول و خانم لیندا از این جمله هستند   ماری هیکی بهترین بازیکن زن جهان تا چند سال پیش ماریا کرانچوا از بلغارستان بهترین نراد جهان بود و به مقام های خوبی در تورنمنت های مختلف و در رده قهرمانی رسید . ولی امروه لیگ های کشورهای اسکاندیناوی و برگزاری منظم بازی ها باعث شده تا بانوانی از کشورهای نروژ و دانمارک بهترین های دنبا باشند . کاتیا اسپیلوم از نروژ  و پیا یپسن از دانمارک از بهترین های امروزی در اروپا هستند که در بازی نفس مردان رو میگیرند  و البته همیشه  برای مسابقات مختلف نرد به کشورهای مختلف سفر میکنند   اسپیلوم نروژی در انگلیس نیز تخته نرد در بین بانوان از بازیهای محبوب بوده و بانولن زیادی هم به برگزاری مسابقات انجمن تخته نرد انگلیس کمک کرده اند و هم  به مقامهای نسبتا خوبی دست یافته اند . لیزا برکر از بازکنان بسیار قوی در بریتانیا است و همییشه  در مسابقات تخته نرد از مدعیان قهرمانی است لیس هوارد از سویس ، صدا کوچ از ترکیه ، یونکو ناکامورا و آکیکو آبه از ژاپن از دیگر بازیکنان شناخته شده در دنیای نرد محسوب میشوند .

 

  منبع : وبلاگ تخت نرد