مجله تخته نرد شش و بش - 7

جدیدترین آدرس سایت : www.skyskin.ir
آدرس بعدی سایت : www.skyskin.ir
به مجله تخته نرد شش و بش خوش امدید

Takwarez News

darkhasti

بــه نــام خــــدا : رسانه اخلاقی و فرهنگی تک وارز در زمينه های موسيقي فیلم های اخلاقی و سریال فعاليت مي کند و هدف، توسعه فضای اینترنت در راستاء سالم و پاک بودن است و هیچ ارتباطی با سایتهای غیراخلاقی و مغایر با نظام جمهوری اسلامی ندارد و امیـــد است که به کمک شمــا کاربران عزیز این راه را ادامه دهیم ...

* بــرای مشـاهـده ی تعرفه هــای جدید تبلیغـات اینجــــا کلیک کنیـد
* تبليغـات و پخــش موزيک ( رایگـان ) : takwarez.design@gmail.com
* با دانلود آدرس یاب سایت همیشه ادرس جدید سایت را داشته باشید
* آدرس جدید و بدون محدودیت سایت تک وارز : www.takwarez.in

Sections Requests

darkhasti

با توجـه به درخواست های مکرر شما راجع به گذاشتن فیلم ها و موزیک های درخواستـــی کاربــران ، تصمیم گرفته شد که از این به بعد بخش کاملـی را به درخواست های شما اختصاص دهیم . حالا شما می توانید درخواست هـــای موزیک و فیلم خود را با ذکر نام به ما بسپاریـــد تا در کوتاه ترین زمــان ممکن در سایت قرار گیرند و تمام کاربران دانلود و از دیدن و شنیدنشان لذت ببرند ...
* لازم به ذکر است که وبسایت تک وارز اولین و بهترین ارائه دهنده این خدمت جدید به شما کــاربران عزیز می باشد که با گروه حرفه ای شروع به کار کــرده است و با این کار سعی دارد، از جستجــو بیهوده شما در سایت های گوناگون بکاهد .

 • 1 . شما می توانید حداکثر دو درخواست داشته باشید .
 • 2 . فیلم های درخواستی ، اخلاقی و خانوادگی باشند .
 • 3 . درخواست های سریال در صورت امکان گذاشته خواهند شد .
 • * در این بخش می توانید در مورد گذاشتن تبلیغات و همچنین مشکلات و پیشنهادات خود را در مورد سایت مطرح کنید .
 • * در ضمن تمام درخواست های شما هر هفته ، پنچ شنبه ها در سایت قرار خواهند گرفت .

قــوانیـــن این بخـــش

ایجـــــاد در خواست فیلــــم و مــوزیک
 • دانلود فیلم دزدان خیابان جردن

  تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۲

 • دانلود فیلم بغض

  تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲

 • دانلود فیلم من و زیبا

  تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲دانلود مجله تخت نرد prime Time backgammon شماره اول 2016

 

https://rozup.ir/view/1405167/12.png

 

مجله prime Time backgammon  مجله تخصصی تخته نرد آمریکاست که هر دو ماه یک بار منتشر می گردد .

برای دانلود شماره اول 2016  اینجا کلیک کنید .

free download : prime Time backgammon Jan-Fb 2016 click Here

 

برای اطلاع از اخرین اخبار وب سایت و مطالبی که در وب سایت  درج نمیشود حتما در کانال تلگرام ما عضو شوید .  

https://telegram.me/sheshobesh_m

تخته نرد و تفکر اقیانوس قرمز

 

http://www.borhan.ir/Images/News/Larg_Pic/19-3-1392/IMAGE635064735910171789.jpg

 

 

داستان های تخته نردی که طی آن دختری با پسری آشنا می شود و به این ترتیب داستان عاشقانه تخیلی  شکل می گیرد شاید موضوع مناسبی برای خوانندگان به نظر برسد . شاید هم تاکید بر هویت ایرانی تخته نرد و بیان اینکه این بازی ریشه ای کهن در فرهنگ و تاریخ ما دارد موفقیت آمیز باشد. برخی اوقات میتوان از تخته نرد درمانی نیز نام برد که در آن ادعا می شود تخته نرد میتواند تاثیرات شگرف و باورنکردنی بر روح و جسم ما بگذارد. مصاحبه با یکی از نرادان قهار که شمشیرش خون بار است نیز یکی از روش های افزایش تیراژ مجله اینترنتی است .

قهر با تکنولوژی من داستانی طولانی دارد. البته این قهر با تکنولوژی، از جنس قهر کسانی نیست که حتی از داشتن موبایل نیز خودشان را محروم می سازند. من به دلیل تاثیراتی که این بازی بر من گذاشته هم اکنون مقداری ناراضی هستم. احساس می کنم تخته نرد می تواند در زندگی روزمره بازی کنان خود اختلال ایجاد کند. از این رو می خواهم زمانی را با او قهر کنم تا معایبش را بهتر بشناسم و به نوعی آسیب شناسی در مورد آن دست بزنم. هدفم اعلام ناامیدی در زمینه بازی آنلاین نیست ، بلکه با این قصد به این مساله می پردازم که در واقع بازی ام را به صورت آگاهانه انجام دهم و در واقع به صورت فعلانه ( اکتیو ) با آن برخورد نمایم.

این باری می خواهم در مورد تفکری که بازی تخته نرد می تواند بر ما مسلط سازد بحثی را ارائه دهم که آن را می توان اقیانوس قرمز نامید.

 

 

 

 

یکی از انتقادات عمده ای که می توان به بازی تخته نرد وارد دانست این است که بازی تخته نرد ذهن ما را در محدودیت نگاه می دارد. ما باید به یک میدان و چند مهره محدودی که در اختیار داریم فکر کنیم. بازی کردن خارج از این قاعده قابل پذیرش نیست . در این محدوده رقابت شدیدی بین بازیکنان ایجاد می شود ، رقابتی که بعدا به تفکر اصلی ما تبدیل شده و ما زندگی خود را بر اساس این اندیشه سازمان می دهیم که ” زندگی  هم چیزی شبیه تخته نرد است .“ بدین سان است که تعاملات خود با دیگران را با تصور یک فضای رقابتی شدید و جنگ بین همه شکل می دهیم.

اقیانوس های قرمز فضای شناخته شده زندگی روزمره هستند و شامل کلیه امکاناتی هستند که امروزه وجود دارند . اقیانوس های قرمز  برای همه آشنا هستند و معمولا انسان ها به دلیل این اشنایی تلاش می کنند تا در آنها زندگی کنند.

در اقیانوس های قرمز، محدودیت ها و حد و مرز ها تعریف شده و پذیرفته شده اند و همچنین قواعد بازی مشخص اند . آنها بیانگر فضا های پرجمعیتی هستند که رقبای زیادی در آن وجود دارند و به همین دلیل احتمال رشد و موفقیت در آنها کم است .

 

در اقیانوس های قرمزرقابت کشنده میان انسان ها ، فضای اقیانوس را قرمز و خون آلود کرده است .

 

چنانچه بینش ذهنی ما بر اساس زندگی در اقیانوس های قرمز باشد ما همواره بایستی از طریق کنار زدن رقبا به موفقیت دست یابیم . این کار بسیار انرژی بر ، پرهزینه و البته اجتناب ناپذیر است .

 

اقیانوس های قرمز شکل مسلط فلسفه زندگی ما را شکل می دهند. رقابت برای بدست آوردن سهم خود از آنها در بلند مدت موجابت تضعیف ما را فراهم می سازد.

 

نیاز به استراتژی اقیانوس آبی

 

 در مقابل تفکر اقیانوس قرمز میتوان اندیشه ای به نام اقیانوس آبی را معرفی نمود که بیان کننده فضا های ناشناخته است. این اقیانوس ها در حال حاضر وجود ندارند و برای ما آشنا نیستند. معمولا ما به دلیل اینکه اقیانوس های آبی را هر روز نمی بینیم به دنبال آنها نمی رویم.

اقیانوس های آبی فضاهایی هستند که هیچ بهره برداری  از آنها انجام نگرفته و هیچ رقابتی هم هم در آنها وجود ندارد. چنانچه بتوانیم اقیانوس های آبی را شناسایی کنیم و از آنها استفاده نماییم، می توانیم رشد و موفقیت بالایی را برای خود تضمین کنیم.اقیانوس های آبی در زندگی هم قابل یافتن و هم قابل خلق شدن هستند. فرقی ندارد که شما یک اقیانوس آبی را یافته و یا خلق کرده باشید ، در هر صورت شما هم اکنون یک گستره غنی برای رشد در اختیار دارید که می توانید قوانین و حد و مرزهای آن را خودتان مشخص کنید. اقیانوس های آبی مکان هایی دور از دسترس نیستند. برای دسترسی به آنها کافیست که تصورات و بینش ذهنی خود را نسبت به رقابت و راه های رشد تغییر دهید.

اگرچه به نظر می رسد که اقیانوس های آبی دیدگاه جدیدی اند، اما در صورتی که به گذشته نگاه بیاندازیم می بینیم که در دوره های مختلف، بسیاری از اقیانوس های آبی ناشناخته بودند و بعدا توسط افرادی پیشرو شناسایی و مورد استفاده قرار گرفتند. اگر به یکصد سال قبل نگاه کنیم میبینیم که بسیاری از صنایع اصلی مانند خودرو سازی، پتروشیمی، بهداست و حتی مشاوره مدیریت در آن زمان یا ناشناخته بودند و یا در حال پیدایش.

از آنجا که رویکردهای سنتی مبتنی بر اقیانوس قرمز نیازمند صرف انرژی بالایی هستند افرینش اقیانوس های آبی ضرورت پیدا می کند.

 آن چیزی که متمایز کننده بازندگان و برندگان در خلق اقیانوس های آبی است نگرش آنها به زندگی است. کسانی که در اقیانوس های قرمز راکد مانده اند، از یک رویکرد سنتی و مرسوم پیروی می کنند“ قلبه بر رقیبان از طریق اتخاذ یک رویکرد توافقی در فضای موجود.“ اما خالقان اقیانوس های آبی به جای تمرکز بر گزینه شکست دادن رقبا به دنبال ایجاد ارزش فزاینده برای خود و دیگران هستند و به این ترتیب رقابت را بی معنا می سازند.

با این کار یک فضای جدید و بی رقیب خلق خواهد شد.

 

نخشین

 

 

 

 

 

 

صفحات سایت

تعداد صفحات : 182