مجله تخته نرد شش و بش - 16

جدیدترین آدرس سایت : www.skyskin.ir
آدرس بعدی سایت : www.skyskin.ir
به مجله تخته نرد شش و بش خوش امدید

Takwarez News

darkhasti

بــه نــام خــــدا : رسانه اخلاقی و فرهنگی تک وارز در زمينه های موسيقي فیلم های اخلاقی و سریال فعاليت مي کند و هدف، توسعه فضای اینترنت در راستاء سالم و پاک بودن است و هیچ ارتباطی با سایتهای غیراخلاقی و مغایر با نظام جمهوری اسلامی ندارد و امیـــد است که به کمک شمــا کاربران عزیز این راه را ادامه دهیم ...

* بــرای مشـاهـده ی تعرفه هــای جدید تبلیغـات اینجــــا کلیک کنیـد
* تبليغـات و پخــش موزيک ( رایگـان ) : takwarez.design@gmail.com
* با دانلود آدرس یاب سایت همیشه ادرس جدید سایت را داشته باشید
* آدرس جدید و بدون محدودیت سایت تک وارز : www.takwarez.in

Sections Requests

darkhasti

با توجـه به درخواست های مکرر شما راجع به گذاشتن فیلم ها و موزیک های درخواستـــی کاربــران ، تصمیم گرفته شد که از این به بعد بخش کاملـی را به درخواست های شما اختصاص دهیم . حالا شما می توانید درخواست هـــای موزیک و فیلم خود را با ذکر نام به ما بسپاریـــد تا در کوتاه ترین زمــان ممکن در سایت قرار گیرند و تمام کاربران دانلود و از دیدن و شنیدنشان لذت ببرند ...
* لازم به ذکر است که وبسایت تک وارز اولین و بهترین ارائه دهنده این خدمت جدید به شما کــاربران عزیز می باشد که با گروه حرفه ای شروع به کار کــرده است و با این کار سعی دارد، از جستجــو بیهوده شما در سایت های گوناگون بکاهد .

 • 1 . شما می توانید حداکثر دو درخواست داشته باشید .
 • 2 . فیلم های درخواستی ، اخلاقی و خانوادگی باشند .
 • 3 . درخواست های سریال در صورت امکان گذاشته خواهند شد .
 • * در این بخش می توانید در مورد گذاشتن تبلیغات و همچنین مشکلات و پیشنهادات خود را در مورد سایت مطرح کنید .
 • * در ضمن تمام درخواست های شما هر هفته ، پنچ شنبه ها در سایت قرار خواهند گرفت .

قــوانیـــن این بخـــش

ایجـــــاد در خواست فیلــــم و مــوزیک
 • دانلود فیلم دزدان خیابان جردن

  تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۲

 • دانلود فیلم بغض

  تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲

 • دانلود فیلم من و زیبا

  تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲تخته نرد علی دایی با پسر فردین/تصویـر

  نوه محمد علی فردین که دست بر قضا هم اسم پدربزرگ اسم و رسم دار خود هم هست در جدیدترین عکس اینستاگرامیش، تصویر بازی علی دایی با پدرش را انتشار داده است.
 
وی در پایین این عکس نوشته است: خدا را شکر دربی آقای پدر و آقای دایی هم 5-5 مساوی شد.


باید اداره ورزش و جوانان توضیح دهد با چه مجوزی در سومین حرم اهل بیت(ع) حکم تشکیل هیئت تخته نرد داده ا

دبیر جامعه روحانیت شیراز

به گزارش "حافظ نیوز"، حجت‌الاسلام‌ محی‌الدین طاهری در نشست هفتگی جامعه روحانیت شیراز با اشاره به انسجام مراسم اربعین در حرم حضرت شاهچراغ(ع) اظهار داشت: بسیاری به دنبال آن هستند که نماد سومین حرم را خدشه‌دار کرده و به سمتی ببرند که رژیم منحوس پهلوی در نظر داشت و انتظار است از همین اکنون علما و روحانیت بر روی مراسم و مناسبت‌هایی که حضور پرشور مردم شیراز در مراسم مذهبی و دینی را نشان می‌دهد، متمرکز شوند تا القائات بدخواهان در مورد سومین حرم اهل‌بیت خنثی شود.

وی ابراز امیدواری کرد که  صحن جامع احمدی سرعت عملیاتی شود و سال دیگر چند صد هزار جمعیت اربعین را در آن مکان پذیرفته شوند.

تولیت آستان سید علاالدین حسین(ع) خواستار شد تا اوقاف اطعام دهه سوم را به اربعین اخصاص دهد و مناسب است برای اربعین برنامه کاملی داشته باشد و مردم را پذیرایی کند و سایر دستگاه‌های دخیل نیز خدماتی را در این روز ارائه دهند که سال بعد هر نفر 10 عزادار دیگر را با خود همراه سازد.

دبیر اجرایی جامعه روحانیت شیراز در ادامه به حکم تشکیل هیئت تخته‌نرد که در مجموعه ورزش و جوانان فارس رخ‌داده، اشاره و بیان داشت: اگر این مورد حتی در جای دیگری از کشور سابقه داشته باشد شایسته سومین حرم اهل‌بیت (ع) نیست و ورزش و جوانان باید بداند که نظر مراجع نسبت به تخته‌نرد مثبت نبوده و برای فارس ننگ است که پیشگام این کار شود.

حجت‌الاسلام طاهری اظهار کرد: ورزش و جوانان اگر اجازه و دستورالعملی از علما در این زمینه اخذ کرده آن را ارائه کند و اگر ندارند باید توضیح دهند با چه مجوزی در سومین حرم اهل‌بیت چنین کاری می‌کنند که یادآور جشن‌های 2500 ساله طاغوت و جشن فرهنگ و هنر سلطنت منحوس است.

صفحات سایت

تعداد صفحات : 182