مجله تخته نرد شش و بش - 14

جدیدترین آدرس سایت : www.skyskin.ir
آدرس بعدی سایت : www.skyskin.ir
به مجله تخته نرد شش و بش خوش امدید

Takwarez News

darkhasti

بــه نــام خــــدا : رسانه اخلاقی و فرهنگی تک وارز در زمينه های موسيقي فیلم های اخلاقی و سریال فعاليت مي کند و هدف، توسعه فضای اینترنت در راستاء سالم و پاک بودن است و هیچ ارتباطی با سایتهای غیراخلاقی و مغایر با نظام جمهوری اسلامی ندارد و امیـــد است که به کمک شمــا کاربران عزیز این راه را ادامه دهیم ...

* بــرای مشـاهـده ی تعرفه هــای جدید تبلیغـات اینجــــا کلیک کنیـد
* تبليغـات و پخــش موزيک ( رایگـان ) : takwarez.design@gmail.com
* با دانلود آدرس یاب سایت همیشه ادرس جدید سایت را داشته باشید
* آدرس جدید و بدون محدودیت سایت تک وارز : www.takwarez.in

Sections Requests

darkhasti

با توجـه به درخواست های مکرر شما راجع به گذاشتن فیلم ها و موزیک های درخواستـــی کاربــران ، تصمیم گرفته شد که از این به بعد بخش کاملـی را به درخواست های شما اختصاص دهیم . حالا شما می توانید درخواست هـــای موزیک و فیلم خود را با ذکر نام به ما بسپاریـــد تا در کوتاه ترین زمــان ممکن در سایت قرار گیرند و تمام کاربران دانلود و از دیدن و شنیدنشان لذت ببرند ...
* لازم به ذکر است که وبسایت تک وارز اولین و بهترین ارائه دهنده این خدمت جدید به شما کــاربران عزیز می باشد که با گروه حرفه ای شروع به کار کــرده است و با این کار سعی دارد، از جستجــو بیهوده شما در سایت های گوناگون بکاهد .

 • 1 . شما می توانید حداکثر دو درخواست داشته باشید .
 • 2 . فیلم های درخواستی ، اخلاقی و خانوادگی باشند .
 • 3 . درخواست های سریال در صورت امکان گذاشته خواهند شد .
 • * در این بخش می توانید در مورد گذاشتن تبلیغات و همچنین مشکلات و پیشنهادات خود را در مورد سایت مطرح کنید .
 • * در ضمن تمام درخواست های شما هر هفته ، پنچ شنبه ها در سایت قرار خواهند گرفت .

قــوانیـــن این بخـــش

ایجـــــاد در خواست فیلــــم و مــوزیک
 • دانلود فیلم دزدان خیابان جردن

  تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۲

 • دانلود فیلم بغض

  تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲

 • دانلود فیلم من و زیبا

  تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲یک گام بلند ( بازی 6/2 , 8/2 )

https://rozup.ir/view/1327425/me1.jpg

 

پیش از ظهور شبکه های عصبی، متخصصین تخته نرد بستن خانه 2 با تاس اغازین 6-4 را گزینه ای کم ارزش تر از دو بازی 24/18، 13/9 یا 24/14 ارزیابی می کردند. رول آتهای مدرن خلاف این را نشان داده اند.

در خیلی از مواقع بازی 8/2، 6/2 بر بازی فرار یا شکاندن برتری دارد. به دلیل تهدید بالقوه بلیتز، این بازی شانس بیشتر برای مارس کردن به دنبال دارد. از ان رو در امتیازاتی مثل 2- مانده 1-مانده (کرافورد) که مارس ها بسیار با ارزش می شوند، این بازی کاملا کارآمد است. با این حال اگر قصد دارید با همه گشایش های موجه آشنا شوید می توانید این بازی را اغلب اوقات انجام دهید و خیلی وقتها هم با آن موفق باشید.

توجه داشته باشید که انتخاب این بازی برای تاس گشایش خالی از جنبه های منفی نیست ,

لازم است که بعد از روی آوردن به این حرکت آن را در ادامه بازی پشتیبانی کنید  و اگر به درستی انجام نشود ممکن است زیانبخش باشد. اما با یک رویکرد درست و یک ذهنیت مناسب بستن خانه دو با یک 6-4 اغازین می تواند بهترین گزینه برای بازی کردن تاس 6-4 در ابتدای یک بازی پولی و بسیاری از امتیازات بازی مسابقه ای باشد.

در نگاه اول ممکن است بستن خانه دو با تاس 6-4 اغاز بازی عجیب باشد: خانه 2 عمقی تر از ان است که بتواند به کار چنددر سازی بیاید. اما دلیل هم ارزی این بازی با دو بازی رقیب آشکار است. خانه 2 در هر حال یک خانه درونی است و بستن هر خانه درونی بر احتمال بیرون ماندن مهره حریف در صورت  خورده شدن می افزاید.

بعد از اینکه به بستن خانه 2 روی می آورید می بایست تلاشتان در جهت دور کردن بازی از یک بازی چنددر و سوق دادن آن به یک بازی بلیتز، کمین یا فرار باشد. از بین همه این نقشه هاف بلیتز بیش از همه از بستن خانه 2 سود می برد چون در یک بلیتز همه خانه های درونی ارزشی تقریبا برابر دارند و به همین خاطر عمقی بودن خانه 2 ضرری نمی رساند. در بین همه برنامه های بازی آنی که از همه بیشتر از بستن خانه 2 ضرر می کند بازی چنددر است. بردن دو مهره تا خانه 2 بازی چنددر را بدقلق و مشکل می کند.

مهم است بفهمیم که بعد از این بازی در دو سوی میدان چه رخ می دهد. اجازه دهید بعضی از توالی های ممکن بعد از این بازی گشایش را بررسی کنیم.

 

بقیه در ادامه مطلب

تهیه ساعت مسابقات تخته نرد

 با سلام یکی از ملزومات برگزاری مسابقات تخته نرد مدرن  داشتن ساعت شطرنج یا تخته نرد هستش . دوستانی که به تخته نرد به صورت حرفه ای نگاه می کنند بایستی بازی کردن به همراه تایمر رو تمیرین کنند تا در بازی های رسمی زمان کم نیارند . انواع زیادی از اسن ساعت ها در بازار موجو هستش ولی شاید برای بعضی دوستان سوال باشه که چطور و از کجا میشه این ساعت ها رو تهیه کرد

دوستان میتوانند این ساعت ها رو به صورت آنلاین از طریق لینک زیر سفارش بدهند :

http://www.pishkooh.com/?gid=589&content=449

صفحات سایت

تعداد صفحات : 182