کلاس درس با ماری هیکی

جدیدترین آدرس سایت : www.skyskin.ir
آدرس بعدی سایت : www.skyskin.ir
به مجله تخته نرد شش و بش خوش امدید

Takwarez News

darkhasti

بــه نــام خــــدا : رسانه اخلاقی و فرهنگی تک وارز در زمينه های موسيقي فیلم های اخلاقی و سریال فعاليت مي کند و هدف، توسعه فضای اینترنت در راستاء سالم و پاک بودن است و هیچ ارتباطی با سایتهای غیراخلاقی و مغایر با نظام جمهوری اسلامی ندارد و امیـــد است که به کمک شمــا کاربران عزیز این راه را ادامه دهیم ...

* بــرای مشـاهـده ی تعرفه هــای جدید تبلیغـات اینجــــا کلیک کنیـد
* تبليغـات و پخــش موزيک ( رایگـان ) : takwarez.design@gmail.com
* با دانلود آدرس یاب سایت همیشه ادرس جدید سایت را داشته باشید
* آدرس جدید و بدون محدودیت سایت تک وارز : www.takwarez.in

Sections Requests

darkhasti

با توجـه به درخواست های مکرر شما راجع به گذاشتن فیلم ها و موزیک های درخواستـــی کاربــران ، تصمیم گرفته شد که از این به بعد بخش کاملـی را به درخواست های شما اختصاص دهیم . حالا شما می توانید درخواست هـــای موزیک و فیلم خود را با ذکر نام به ما بسپاریـــد تا در کوتاه ترین زمــان ممکن در سایت قرار گیرند و تمام کاربران دانلود و از دیدن و شنیدنشان لذت ببرند ...
* لازم به ذکر است که وبسایت تک وارز اولین و بهترین ارائه دهنده این خدمت جدید به شما کــاربران عزیز می باشد که با گروه حرفه ای شروع به کار کــرده است و با این کار سعی دارد، از جستجــو بیهوده شما در سایت های گوناگون بکاهد .

 • 1 . شما می توانید حداکثر دو درخواست داشته باشید .
 • 2 . فیلم های درخواستی ، اخلاقی و خانوادگی باشند .
 • 3 . درخواست های سریال در صورت امکان گذاشته خواهند شد .
 • * در این بخش می توانید در مورد گذاشتن تبلیغات و همچنین مشکلات و پیشنهادات خود را در مورد سایت مطرح کنید .
 • * در ضمن تمام درخواست های شما هر هفته ، پنچ شنبه ها در سایت قرار خواهند گرفت .

قــوانیـــن این بخـــش

ایجـــــاد در خواست فیلــــم و مــوزیک
 • دانلود فیلم دزدان خیابان جردن

  تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۲

 • دانلود فیلم بغض

  تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲

 • دانلود فیلم من و زیبا

  تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲کلاس درس با ماری هیکی - جلسه دوم

 

این مقاله در شماره 4 رم مجله شش و بش  چاپ شده است .

http://static.cloob.com//public/user_data/album_photo/3559/10675321-b.jpg

خب  بحث  این  جلسه در مورد بازی تاس جفت 3 در موقعیت بالا است , حرکات زیادی برای انجام دادن داریم اما مهم این هست که شما بهترین و موثرترین انتخاب رو داشته باشید.

شما نیازدارید (باید) تا به همه ارزش و اهمیتی که بواسطه این تاس خوب بدست آورده اید پی ببرید چراکه در پرتاب های بعدی ممکنه تاس با شما مهربان نباشه.شما سریعا میتوانید بدون  زدن مهره سیاه ،  بازی رو که منجر به  خونه گرفتن در خانه و یا جایی دیگر میشود را انجام دهید .البته پل ماگریل در بحث " بازی ایمن در مقابل بازی جسورانه" معیارهایی را برای حالاتی که بطور حتمی باید بزنید ارائه کرده است.

بطور خلاصه آنچه که ماگریل به ما میگوید این است که اینجا شجاعانه باید بازی کرد  زیرا شما یک جفت از خونه هایتان را بسته اید(خانه شماره 3)و همچنین شما  حرکات بیشتری قبل از نوبت بازی او دارید  یعنی ( 3-3-3-3) 

اغلب از midpoint یعنی خانه شماره  13 به خانه شماره 7 که bar point  نامیده میشود حمله میکنند و حرکت 13/7(2) را بازی میکنند.

 

این بازی خیلی بدی نیست که شما اینجا انجام  بدهید  و به وضوح از بازی کردن با  مهرهای عقبتان در زمین حریف ( مهرهای خانه 24 که در اصطلاح back men گفته میشود) بهتر است. زیرا که آنها اولویت شما محسوب نمیشوند , اما این بازی هنوز هم صحیح نیست زیرا زمانی قانع کننده است که ماکسیمم اکوییتی ای که در این پرتاب در دسترس است  را دارا باشد  که این حرکت مقدار اکوویتی  کمتر ی دارد.

شما باید یک حمله بزرگ داشته باشید و همچنین میبایست به بهترین نحو نیزاز تاستان استفاده کنید . پس بعد از زدن تک حریف در خانه بارپوینت یعنی 7/13  شما باید دو تا از 3 ها را به شکل  8/5(2)  بازی کنید که سبب افزایش قدرت  شما در خانه هایتان میشود و به شما اجازه میدهد تا در صورت زدن مهره سیاه و عدم برگشت آن به بازی دوبل دهید .

 توجه داشته باشید گرفتن بار پوینت (خانه شماره 7) به جای خونه 5 (خانه افشار) به حریف شما فرصت بیشتری برای داشتن حاشیه امن  میدهد و همچنین قدرت پشتیبانی کمتری را در حرکت بعد به شما میدهد .

دلیل دیگری که شما باید خونه افشار را  سریع تر از  بار پوینت بگیرید این است که شما پیش از این 3 خونه ی 3 و6و8 را جفت دارید و بستن خونه افشار به شما این امکان رو میده تا یک بلوک تحمیلی و یا prime (شش در)  در مقابل حریفتان ایجاد کنید .

در حرکت فوق اگر حریف شما بیرون بماند و یا در خانه بدی بنشیند  ,  شما میتوانید دوبل دهید و حریفتان تمایل به رد کردن آن خواهد داشت.

اگر شما پیش از این خونه افشار را بسته بودید دیگر نیازی نبود با بستن خونه 3 در خانه و زدن تک مهره سیاه در بارپوینت بود7/13 و (2)* 3/ 6 به پوزیشن فوق خودتان را برسانید  بلکه حرکت مناسب تغییر میکرد و آن 13/7*(2)  و زدن و بستن خونه بار پوینت (خانه 7) بود.

بنابراین اینجا نیز بهترین حرکت که بالاترین اکوییتی را داشته باشد  پیشنهاد میکنیم که همان   (2)5/ 8 و  7/13 است.

 

 

http://static.cloob.com//public/user_data/album_photo/3559/10675316-b.jpg

مترجم : فرهاد   از تیم ترجمه مجله شش و بش

 

 

کلاس درس با ماری هیکی جلسه اول

ماری هیکی یکی از اساتید برجسته آمریکاست , که سال ها به آموزش تخته نرد در این کشور مشغول است. و شاگردانش مقام های قابل قبولی در مسابقات مهم تخته نرد به دست آورده اند. از جمله مقام های وی میتوان به قهرمانی مسابقات آزاد امرکیا در سال 2010 اشاره نمود .

 اگر یکی از بازی کنان سایت Play65 هستید میتوانید شانس بازی کردن با او را بدست بیاورید . یوز وی در  این سایت  “mamabear64میباشد. وی در حال حاظر به همکاری با  Marty Storer جهت تالیف کتاب  تخته نرد  middle game  مشغول است.

 


http://static.cloob.com//public/user_data/album_photo/3022/9064277-b.jpg

در این موقعیت میتوانید ببینید که حریف مهره های خود را در زمینتان پخش کرده. ممکن است در نظر اول تصمیم به زدن 4*/6 و حرکت 10/11 برای پوشش آن بگیرید. اما ....

برای خواندن ادامه مقاله به ادامه مطلب مراجعه نمایید